אודות

|

5.6.24 | כפר המכביה. רח' פרץ ברנשטיין 7,
רמת גן

ההשקעות האלטרנטיביות שהולכות ותופסות תאוצה בשנים האחרונות הן ההשקעות של העולם החדש, אשר דחקו את מודל ההשקעה המסורתי ממרכז הבמה.

אנשי מקצוע המטפלים בכספי משקיעים חייבים להיות עם אצבע על הדופק, וערים לכך שחוקי המשחק השתנו. כדי להישאר רלוונטי ללקוחות, חייבים ללמוד את החוקים החדשים.

ועידת ההשקעות האלטרנטיביות שתקיים עדיף ב 5.6.24 בכפר המכביה, תפגיש את השחקנים המובילים הפועלים בתחום.

בוועידה נמפה את מגוון אפיקי ההשקעה: אשראי חוץ בנקאי, השקעה בנדל"ן, הלוואות P2P, קרנות למימון נדל"ן, נעמוד על היתרונות הקמת תעודת השקעה להחזקה של תיק השקעות, נדבר על תחום הניהול האישי בישראל ובעולם, על הרגולציה בעולם האלטרנטיבי. ניחשף למתודולוגיית העתיד לניהול והשבחת העושר של הלקוחות המשמשת את אנשי המקצוע המובילים בעולם, ועוד.

הוועידה להשקעות אלטרנטיביות של עדיף, מהווה פלטפורמה למשתתפים ללמוד על הסוגים השונים של ההשקעות האלטרנטיביות. למעשה, זו הזדמנות פז לפעילי ענף הפיננסיים: מתכננים פיננסיים, מנהלי קרנות פנסיה, נציגי פמילי אופיס, יועצי השקעות ויועצים פנסיוניים, רואי חשבון, עורכי דין, מנהלי הון סיכון, נציגי חברות ביטוח ונציגי הבנקים לבחון יחד הזדמנויות ואסטרטגיות בתחום האלטרנטיבי, לשדרג את היכולות המקצועיות, להבין את האתגרים וההזדמנויות של השקעה אלטרנטיבית, להכיר מקרוב את המומחים בתעשייה ולהשיג תובנות על השוק הנוכחי.

חלקו השני של היום יוקדש למפגשים מקצועיים בקבוצות קטנות לסדנאות שיעמיקו את הידע ויכשירו את המשתתפים בתחומים הרלוונטיים של כל סדנה.

הרשמה

איך מגיעים?

כפר המכביה.  רח’ פרץ ברנשטיין 7, רמת גן

© כל הזכויות שמורות לעדיף תקשורת בע”מ

דילוג לתוכן