סדר יום

5.6.24 | כפר המכביה | רח' פרץ ברנשטיין 7, רמת גן

ההשקעות האלטרנטיביות שהולכות ותופסות תאוצה בשנים האחרונות הן ההשקעות של העולם החדש, אשר שילובן יחד עם מודל ההשקעה המסורתי שינה דרמטית את יעילות ההשקעה בתיקי הלקוחות. אנשי מקצוע המטפלים בכספי משקיעים חייבים להיות עם האצבע על הדופק, וערים לכך שחוקי המשחק השתנו. כדי להישאר רלוונטי ללקוחות, חייבים ללמוד את החוקים החדשים.

בוועידה השנתית להשקעות אלטרנטיביות שתקיים עדיף ב-5.6.24 בכפר המכביה, ייקחו חלק השחקנים המובילים הפועלים בתחום. בנוסף לבתי השקעות בארץ ישתתפו גם קרנות גדולות בעולם.

בוועידה נעסוק בהוראות הרגולציה של רשות שוק ההון ורשות ניירות ערך בעולם האלטרנטיבי. נתמקד, בין היתר, באפיקי ההשקעה הרלוונטיים לתקופה של ריבית גבוהה, נמפה את הסיכונים בעולם האלטרנטיבי וכיצד לבחור קרנות וגופים מנהלים הרלוונטיים ללקוחותיכם. בוועידה נארח את מנהלי קרנות של גופים מהגדולים בעולם, כגון: Stepstone ,Invesco, Schroders, Partners Group ועוד...

כמו כן נמפה את מגוון אפיקי ההשקעה, ונעמוד על היתרונות להקמת תעודת השקעה להחזקה של תיק השקעות חוץ בורסאיות, נדבר על תחום הניהול האישי בישראל ובעולם, וניחשף למתודולוגיית העתיד לניהול והשבחת העושר של הלקוחות המשמשת את אנשי המקצוע המובילים בעולם, ועוד.

הזדמנות פז לפעילי ענף הפיננסים

הוועידה להשקעות אלטרנטיביות של עדיף, מהווה פלטפורמה על הסוגים השונים של ההשקעות האלטרנטיביות. למעשה, זוהי הזדמנות פז לפעילי ענף הפיננסיים: מתכננים פיננסיים, מנהלי קרנות פנסיה, נציגי פמילי אופיס, יועצי השקעות ויועצים פנסיוניים, רואי חשבון, עורכי דין, מנהלי הון סיכון, נציגי חברות ביטוח ונציגי הבנקים, ועוד לבחון יחד הזדמנויות ואסטרטגיות בתחום האלטרנטיבי, לשדרג את היכולות המקצועיות, להבין את האתגרים וההזדמנויות של השקעה אלטרנטיבית, להכיר מקרוב את המומחים בתעשייה ולהשיג תובנות על השוק הנוכחי.

חוויה מעשית

(מוגבל ל-50 משתתפים בלבד וכן יש להירשם מוקדם)

אנו מזמינים אתכם למסע מרתק וצלילה לעומק התחום בעזרת הכלים והידע מיום הוועידה. חלקו השני של היום יוקדש לסדנאות מעשיות, במהלכן המשתתפים יבנו תיקי השקעות מפוזרים ומגוונים תוך שימוש בקרנות אלטרנטיביות. מדובר בסדנה שנבנתה ובוצעה בחו"ל לסוכנים והייתה אבן דרך בהבנה מעמיקה של תחום השקעות האלטרנטיביות. הסדנה כוללת חלוקה לקבוצות עבודה ובניית אסטרטגיה מקצועית לתעודת השקעה בקרנות אלטרנטיביות, תוך שימוש בידע שהושג במהלך יום הדיונים. המשתתפים יקבלו ניתוח מקצועי על איכות התעודה בהתאם לקריטריונים שונים. לאחר סיום ההצגה, הפאנל יעניק ציונים ומשוב בונה לכל קבוצה ולקבוצה המנצחת יוענק פרס.

הרשמה

איך מגיעים?

כפר המכביה.  רח’ פרץ ברנשטיין 7, רמת גן

© כל הזכויות שמורות לעדיף תקשורת בע”מ

דילוג לתוכן